O mnie

Anna Jastrzębska

 

Absolwentka prawa na Wydziale Prawa i Administracji UMK w Toruniu. W trakcie dotychczasowej kariery zawodowej próbowałam swoich sił w różnych dziedzinach - pracowałam m.im. w instytucji samorządu terytorialnego, biurze nieruchomości, dziale marketingu szkoły wyższej, dziale prawnym placówki medycznej i jednej z toruńskich spółek. Oprócz tego szkoliłam i uczyłam. Przeżyłam fantastyczne chwile w Akademickich Inkubatorach Przedsiębiorczości w Toruniu, gdzie zaraziłam się chęcią rozpoczęcia własnej działalności (in progress). Aktualnie jestem brokerem ubezpieczeniowym w dziale likwidacji szkód. Oprócz tego stawiam pierwsze kroki w branży wynajmu nieruchomości i oswajam przestrzeń marketingu w Internecie. 

Prywatnie - szczęśliwa żona i mama malucha (kolejnej przedsiębiorczej kobiety?). Głodna nowych doświadczeń. Energię czerpię z przebywania z ciekawymi ludźmi. 

Pasja wiecznie aktualna: Biżuteria - kocham, lubię, szanuję... Najchętniej handmane i najlepiej od zaprzyjaźnionych artystów ;)

Pasja najnowsza: Bachata. Słucham i tańczę w każdej wolnej chwili.


Pomysł na pisanie...


...pojawił się wraz z poznaniem Kasi Herniczek (Panna Pierniczek), która oczarowała mnie wykonywaną przez siebie biżuterią oraz osobowością.


zdj. Marika Krzemkowska
zdj. Marika Krzemkowska

Chodząca inspiracja! Wspólnie stworzyłyśmy projekt Forum Feminarum, którego naturalną kontynuacją wydawało się stworzenie bloga. To miało być kolejne miejsce do wyrażenia swojego zdania. Miejsce do przedstawienia ludzi, którzy nas wciąż inspirują. Dzięki którym z każdym dniem wpadają nam do głowy nowe pomysły. Mowa oczywiście młodych przedsiębiorcach, którzy zakładając swoje firmy burzą stereotypy o roszczeniowej postawie społeczeństwa, rozpieszczonym pokoleniu czy mentalnym lenistwie. 

I choć od powstania pierwszego wpisu wiele się zmieniło i ostatecznie Kasia oddała bloga pod moją opiekę, nie zmieniła się jego koncepcja - TO NAS INSPIRUJE pozostaje na tropie przedsiębiorczych i kreatywnych! W końcu to nas - spragnionych biznesowych doznań - interesuje.

Mam nadzieję, że dzięki rozmowom, które zamieszczam poczujecie przypływ energii do działania, a recenzje zachęcą Was do rozwoju. W końcu taką mam misję :)

Życzę INSPIRUJĄCEJ lektury!

A.

2 komentarze:

  1. Świetny pomysł, cieszę się że trafiłam na Twojego bloga! Kiedyś byłam bardzo aktywna, do czasu kiedy zmieniłam miejsce zamieszkania, pojawiły się dzieci, a mąż nadal większość czasu pracuje na wyjeździe, przez co czuję się "uwiązana". Czas to zmienić! Dziękuję za "pozytywne nakręcenie".

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję za ciepłe słowa :) Sama jestem młodą mamą i wiem, jak trudno wygospodarować czas dla siebie. Mam nadzieję, że Ci się to uda i znowu będziesz mogła być aktywna! Powodzenia ;)

      Usuń