Projekty


Ideą Forum Feminarum jest jednoczenie przedsiębiorczych kobiet z regionu. Pod szyldem projektu zostały zorganizowane trzy spotkania. Wzięło w nich udział ponad 30 partnerów biznesowych oraz ok 150 kobiet z Torunia i okolic. W trakcie eventów priorytetem było zaprezentowanie lokalnych firm zarządzanych przez kobiety. Uczestniczki miały okazję osobiście poznać twórczynie pomysłów na biznes, usłyszeć ich historie a przez to przekonać się do ich oferty czy produktów. Założeniem spotkań było poznanie się, wzajemne wspieranie i rekomendowanie. 

Aktualnie Forum Feminarum funkcjonuje jako społeczność na Facebooku promująca wartościowe wydarzenia w regionie ukierunkowane przede wszystkim na rozwój osobisty oraz wspieranie startujących firm ale również rozrywkę i dobrą zabawę.
Stowarzyszenie powstało w styczniu 2012 roku i od tego czasu propaguje ideę etycznego i bezpiecznego wynajmowania nieruchomości. Gromadzi wokół siebie pasjonatów, którzy chętnie dzielą się doświadczeniem i udowadniają, że właściwe traktowanie najemcy oraz dobrze skonstruowane (przejrzyste) zasady współpracy są kluczem do sukcesu w tym biznesie. 

Od 2016 roku mam przyjemność pełnić w nim funkcję Zastępcy Lidera Oddziału w Toruniu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz